AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejGrudzień 19 2018 16:43:52
Gadka Szmatka
Gadka Szmatka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych

Marian Banaś nie chce być gorszy od swego poprzednika. W końcu ambicji mu nie brakuje, Skoro za tak ”efektywne działania” Jacek Kapica otrzymał wysokie wyróżnienia to zrozumiałe ,że jego następca postanowił pójść drogą swojego poprzednika.

Czytaj więcej...
Gość Wydarzeń - Marian Banaś

29 sierpnia 2017 r Tematami rozmowy były: mijające pół roku połączonych urzędów skarbowych; polityka personalna podczas reformy i konflikt ze związkowcami. Kontrowersyjna gadka wiceministra Banasia

Czytaj więcej...
Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał

Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.

Czytaj więcej...
Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Kupujesz olej opałowy? Będziesz musiał zajestrować się urzędzie skarbowym
Gazeta PrawnaMałe firmy, spółdzielnie, a nawet osoby fizyczne, które kupują olej opałowy dla celów grzewczych, będą musiały rejestrować się w urzędzie skarbowym.

Dziewiętnaście do zera. Sądowe wyroki w sprawie reformy KAS
Gazeta WyborczaJuż nie jeden ani dwa, ale aż dziewiętnaście wyroków korzystnych dla funkcjonariuszy zapadło w Kielcach w związku ze skutkami utworzenia Krajowej Administracji Skarbowej. - Sprawiedliwość jest po naszej stronie - mówią teraz poszkodowani przez reformę.
Jacek Kapica: to jest niespotykana dla mnie sytuacja. Przeszukanie miało charakter fasadowy
- Nikt nigdy nie dostał tak wyssanego zarzutu na tak dużą kwotę. Ta suma robi wrażenie, ale jest bezpodstawna. Jestem niewinny i zamierzam to udowodnić przed prokuratorem bądź przed sądem – stwierdził były wiceminister finansów Jacek Kapica.
Jacek Kapica, wiceminister finansów z rządu PO-PSL, zatrzymany przez CBA. Sprawa dotyczy afery hazardowej
NewsweekJacek Kapica, były wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na polecenie białostockiej prokuratury. Z informacji, które mediom przekazał jeden z pracowników Biura wynika, że zatrzymanie byłego polityka ma związek z aferą hazardową, przez którą skarb państwa stracił 21 mld zł.

Skończą się wycieczki po tańszą benzynę za wschodnią granicę. Ministerstwo Finansów bierze się za akcyzę
Gazeta PrawnaAutokar z jednym pasażerem jedzie do Kaliningradu na oparach paliwa. Potem wraca do Polski z pełnym bakiem i tu go opróżnia. Ministerstwo Finansów mówi: dość.

Walczak: KAS chce wprowadzić mobilną kontrolę celną
Gazeta PrawnaKAS zamierza wprowadzić tzw. mobilną kontrolę celną, by nie trzeba było zgłaszać się osobiście do oddziału celnego; chce też "ucywilizować" wielkie targowiska, tak aby od sprzedawanych tam towarów budżet otrzymywał należne podatki - podał wiceszef MF, zastępca szefa KAS Piotr Walczak.

KAS: Samorządy pomogą przenoszonym celnikom
Gazeta PrawnaKrajowa Administracja Skarbowa będzie otrzymywać mieszkania od terenowych organów administracji rządowej lub samorządowej.

Towar z przemytu i podróbki: Co dzieje się z zarekwirowaną przez KAS odzieżą?
Gazeta PrawnaPrzejęcie tysięcy sztuk podrobionej odzieży w centrach handlowych czy na targowiskach to efekt walki Krajowej Administracji Skarbowej z szarą strefą. Co dzieje się z zarekwirowanym towarem? Niejednokrotnie ubrania z przemytu trafiają do organizacji charytatywnych, MOPS-ów czy szkół.

MF: Zdecydowana walka z optymalizacją podatkową
Jednym z priorytetów kontroli skarbowej w 2018 r. będzie walka z agresywną optymalizacją w CIT - zapowiada wiceminister finansów, zastępca szefa KAS, Piotr Walczak. Informuje, że resort finansów analizuje kolejne rozwiązania w celu dalszego uszczelnienia systemu podatkowego.

Wraca sprawa afery hazardowej! W tle bliski współpracownik Donalda Tuska Jacek Kapica i nowe decyzje prokuratury
Jak ustalili dziennikarze Wiadomości TVP1 Prokuratura Krajowa wznowiła śledztwo w sprawie afery hazardowej. Postępowanie dotyczy decyzji urzędników Ministerstwa Finansów z lat 2006 – 2009 w sprawie rejestracji tysięcy tzw. „jednorękich bandytów”, czyli automatów o niskich wygranych.
Nocna zmiana akcyzy. Palacze dostaną po kieszeni
Sejm podnosi stawkę akcyzy m.in. na płyny do e-papierosów. Decyzja w tej sprawie zapadła w nocy z wtorku na środę. Przed północą posłowie uchwalili bez poprawek rządową nowelizację ustawy o akcyzie. Jej przepisy wejdą w życie od 2019 roku.

Strona 1 z 179 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Krajowa Administracja Skarbowa - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu