AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejMarzec 19 2018 21:41:32
Gadka Szmatka
Gadka Szmatka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych

Marian Banaś nie chce być gorszy od swego poprzednika. W końcu ambicji mu nie brakuje, Skoro za tak ”efektywne działania” Jacek Kapica otrzymał wysokie wyróżnienia to zrozumiałe ,że jego następca postanowił pójść drogą swojego poprzednika.

Czytaj więcej...
Gość Wydarzeń - Marian Banaś

29 sierpnia 2017 r Tematami rozmowy były: mijające pół roku połączonych urzędów skarbowych; polityka personalna podczas reformy i konflikt ze związkowcami. Kontrowersyjna gadka wiceministra Banasia

Czytaj więcej...
Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał

Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.

Czytaj więcej...
Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
KAS: Samorządy pomogą przenoszonym celnikom
Gazeta PrawnaKrajowa Administracja Skarbowa będzie otrzymywać mieszkania od terenowych organów administracji rządowej lub samorządowej.

Towar z przemytu i podróbki: Co dzieje się z zarekwirowaną przez KAS odzieżą?
Gazeta PrawnaPrzejęcie tysięcy sztuk podrobionej odzieży w centrach handlowych czy na targowiskach to efekt walki Krajowej Administracji Skarbowej z szarą strefą. Co dzieje się z zarekwirowanym towarem? Niejednokrotnie ubrania z przemytu trafiają do organizacji charytatywnych, MOPS-ów czy szkół.

MF: Zdecydowana walka z optymalizacją podatkową
Jednym z priorytetów kontroli skarbowej w 2018 r. będzie walka z agresywną optymalizacją w CIT - zapowiada wiceminister finansów, zastępca szefa KAS, Piotr Walczak. Informuje, że resort finansów analizuje kolejne rozwiązania w celu dalszego uszczelnienia systemu podatkowego.

Wraca sprawa afery hazardowej! W tle bliski współpracownik Donalda Tuska Jacek Kapica i nowe decyzje prokuratury
Jak ustalili dziennikarze Wiadomości TVP1 Prokuratura Krajowa wznowiła śledztwo w sprawie afery hazardowej. Postępowanie dotyczy decyzji urzędników Ministerstwa Finansów z lat 2006 – 2009 w sprawie rejestracji tysięcy tzw. „jednorękich bandytów”, czyli automatów o niskich wygranych.
Nocna zmiana akcyzy. Palacze dostaną po kieszeni
Sejm podnosi stawkę akcyzy m.in. na płyny do e-papierosów. Decyzja w tej sprawie zapadła w nocy z wtorku na środę. Przed północą posłowie uchwalili bez poprawek rządową nowelizację ustawy o akcyzie. Jej przepisy wejdą w życie od 2019 roku.

MARIAN BANAŚ (WICEMINISTER FINANSÓW)
Za rządów PO-PSL straty z tytułu VAT wyniosły ponad 260 mld zł... - wywiad z wicemninistrem finansów
Rząd chce walczyć z hazardem. Wyleje dziecko z kąpielą
Proponowane przez resort finansów zmiany mogą przynieść odwrotny skutek – alarmuje „Puls Biznesu”. Kontrowersje budzi zapis wprowadzający 10-procentowy podatek od wygranych przekraczających kwotę 2280 zł. Branża ostrzega, że nowe przepisy mogą przynieść odwrotne skutki, niż zakładano – dodaje „Puls Biznesu”.

Cichy koniec głośnej afery "jednorękich bandytów"
TVN_24.plProkuratura umorzyła śledztwo dotyczące odpowiedzialności wysokich rangą byłych urzędników Ministerstwa Finansów za aferę "jednorękich bandytów" - ustalił tvn24.pl. Nielegalnie działające automaty - w latach 2005 do 2009 - tylko w miesiąc przynosiły kasie państwa straty szacowane na miliard złotych.
Podatek akcyzowy obejmie płyny do papierosów elektronicznych i wyroby nowatorskie?
Gazeta PrawnaMinisterstwo Rozwoju i Finansów pracuje nad projektem ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym. Tym razem rzecz dotyczy wyrobów nowatorskich i płynu do papierosów elektronicznych.
TYGODNIK "PRZEGLĄD": NIECELNE DECYZJE
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie uznał za bezskuteczną decyzję o przeniesieniu funkcjonariusza służby celnej do pionu cywilnego. Może to być precedens w skali kraju.
TYGODNIK "PRZEGLĄD": NIECELNE DECYZJE
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie uznał za bezskuteczną decyzję o przeniesieniu funkcjonariusza służby celnej do pionu cywilnego. Może to być precedens w skali kraju.
Strona 1 z 179 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Krajowa Administracja Skarbowa - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie