AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejPaździernik 22 2017 01:00:32
Gadka Szmatka
Gadka Szmatka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych

Marian Banaś nie chce być gorszy od swego poprzednika. W końcu ambicji mu nie brakuje, Skoro za tak ”efektywne działania” Jacek Kapica otrzymał wysokie wyróżnienia to zrozumiałe ,że jego następca postanowił pójść drogą swojego poprzednika.

Czytaj więcej...
Gość Wydarzeń - Marian Banaś

29 sierpnia 2017 r Tematami rozmowy były: mijające pół roku połączonych urzędów skarbowych; polityka personalna podczas reformy i konflikt ze związkowcami. Kontrowersyjna gadka wiceministra Banasia

Czytaj więcej...
Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał

Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.

Czytaj więcej...
Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Sejm bierze się za akcyzę. Państwo przejmie kontrolę nad uprawą suszu tytoniowego
Gazeta PrawnaKomisja Finansów Publicznych poparła w zmiany wymierzone w szarą strefę w obrocie suszem tytoniowym. Chodzi o nowelę ustawy o podatku akcyzowym, która wprowadza kolejne restrykcje w branży tytoniowej. Te dotkną m.in. rolników.
906 byłych i obecnych pracowników walczy ze skarbówką w sądach. Inne oblicze reformy ujawnił wiceminister
Prawie tysiąc byłych pracowników skarbówki walczy w sądach z Krajową Administracją Skarbową. Po reformie nie było dla nich miejsca, nie przyjęli nowych warunków pracy lub zostali pracownikami cywilnymi. I nie podoba im się to. - Przy tak ogromnej skali przedsięwzięcia, mogły wystąpić sytuacje budzące niezadowolenie - odpowiada Marian Banaś, wiceminister finansów i szef Krajowej Administracji Skarbowej. Rozprawy już się zaczęły.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych
Szef Służby Celnej Minister Marian Banaś stał się niekwestionowanym mistrzem w dziedzinie psucia finansów publicznych . Na tym polu pokonał swojego największego rywala legendę MF „kata polskich przedsiębiorców” Jacka Kapicę .Człowieka, który w przeciągu 8 lat stał się generałem.
RZĄD WPROWADZA WYŻSZĄ AKCYZĘ TYLNYMI DRZWIAMI
InteriaAkcyza na samochody osobowe sprowadzane z zagranicy została zwiększona o 20 proc. Pomimo tego, że nie zmieniono stawek akcyzy. Jak to możliwe? Nowe przepisy wprowadzono tylnymi drzwiami, dając dodatkowo naczelnikom urzędów skarbowo-celnych możliwość interpretacji nowych wytycznych
Podsłuchy, podglądy, a nawet dostęp do zawodowych tajemnic, czyli co wolno KAS
Gazeta PrawnaJuż ponad pół roku obowiązuje ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. Od początku obawiano się, że daje ona zbyt szerokie kompetencje funkcjonariuszom nowej służby. Efektem tych obaw jest zaskarżenie przez rzecznika praw obywatelskich ustawy do Trybunału Konstytucyjnego.
Zatrudnienie 2017
Przedstawiamy dane dotyczące zatrudnienia w IAS w 2017 roku. Zwraca uwagę zmniejszenie zatrudnienia w IAS Warszawa - a więc w izbie, która ma największe obciążenie pracą w kraju ale nie wzięto tego w ogóle pod uwagę.
Co dała reforma KAS? Banaś: Uczciwi podatnicy nie mają podstaw do obaw [WYWIAD]
Gazeta Prawna- Utworzenie KAS spowodowało, że mamy skumulowane w jednym ręku wszystkie informacje, które jeszcze nie tak dawno temu były w różnych służbach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką analizę ryzyka. Wcześniej tego nie było - mówi w wywiadzie dla DGP Marian Banaś, szef Krajowej Administracji Skarbowej, wiceminister finansów.
List Szefa KAS Mariana Banasia do Pracowników i Funkcjonariuszy KAS z okazji Dnia KAS
Szanowni Państwo, Pracownicy i Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, dzisiaj po raz pierwszy, wszyscy razem, obchodzimy Dzień Krajowej Administracji Skarbowej. Jest to szczególne święto, które jednoczy nas wokół wspólnych wartości i celów, jakimi są służba Polsce, dbanie o bezpieczeństwo finansowe naszego kraju i jego obywateli.
Dyskryminacja pracowników KAS
Rada Krajowej Sekcji Pracowników Skarbowych NSZZ „Solidarność” zwraca się z wnioskiem o podjęcie przez Szefa KAS niezwłocznych (jeszcze w br.) działań na rzecz zrównania w prawach pracowników KAS z funkcjonariuszami celno-skarbowymi,
Koniec z domowymi nalewkami?
Nielegalny alkohol to …nielegalny alkohol i nie ma znaczenia czy sprzedaje go koło gospodyń wiejskich czy …mafia. To odpowiedź ministerstwa finansów na poselskie pytania dotyczące akcji służb celnych m.in. na Festiwalu Smaku w Grucznie, gdzie funkcjonariusze...
My jesteśmy ponad ...
Min FinanDyrektor Generalny Ministerstwa Finansów uznał, że Porozumienie pomiędzy NSZZ "S" i Szefem KAS w sprawie zabezpieczenia praw i interesów pracowników oraz funkcjonariuszy oraz zabezpieczenia realizacji zadań organów państwa w związku z wdrażaniem Krajowej Administracji Skarbowej "nie dotyczy Ministerstwa Finansów" i w związku z tym...
Strona 1 z 178 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Krajowa Administracja Skarbowa - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie