AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejGrudzień 16 2017 00:31:30
Gadka Szmatka
Gadka Szmatka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych

Marian Banaś nie chce być gorszy od swego poprzednika. W końcu ambicji mu nie brakuje, Skoro za tak ”efektywne działania” Jacek Kapica otrzymał wysokie wyróżnienia to zrozumiałe ,że jego następca postanowił pójść drogą swojego poprzednika.

Czytaj więcej...
Gość Wydarzeń - Marian Banaś

29 sierpnia 2017 r Tematami rozmowy były: mijające pół roku połączonych urzędów skarbowych; polityka personalna podczas reformy i konflikt ze związkowcami. Kontrowersyjna gadka wiceministra Banasia

Czytaj więcej...
Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał

Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.

Czytaj więcej...
Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Nocna zmiana akcyzy. Palacze dostaną po kieszeni
Sejm podnosi stawkę akcyzy m.in. na płyny do e-papierosów. Decyzja w tej sprawie zapadła w nocy z wtorku na środę. Przed północą posłowie uchwalili bez poprawek rządową nowelizację ustawy o akcyzie. Jej przepisy wejdą w życie od 2019 roku.

MARIAN BANAŚ (WICEMINISTER FINANSÓW)
Za rządów PO-PSL straty z tytułu VAT wyniosły ponad 260 mld zł... - wywiad z wicemninistrem finansów
Rząd chce walczyć z hazardem. Wyleje dziecko z kąpielą
Proponowane przez resort finansów zmiany mogą przynieść odwrotny skutek – alarmuje „Puls Biznesu”. Kontrowersje budzi zapis wprowadzający 10-procentowy podatek od wygranych przekraczających kwotę 2280 zł. Branża ostrzega, że nowe przepisy mogą przynieść odwrotne skutki, niż zakładano – dodaje „Puls Biznesu”.

Cichy koniec głośnej afery "jednorękich bandytów"
TVN_24.plProkuratura umorzyła śledztwo dotyczące odpowiedzialności wysokich rangą byłych urzędników Ministerstwa Finansów za aferę "jednorękich bandytów" - ustalił tvn24.pl. Nielegalnie działające automaty - w latach 2005 do 2009 - tylko w miesiąc przynosiły kasie państwa straty szacowane na miliard złotych.
Podatek akcyzowy obejmie płyny do papierosów elektronicznych i wyroby nowatorskie?
Gazeta PrawnaMinisterstwo Rozwoju i Finansów pracuje nad projektem ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym. Tym razem rzecz dotyczy wyrobów nowatorskich i płynu do papierosów elektronicznych.
TYGODNIK "PRZEGLĄD": NIECELNE DECYZJE
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie uznał za bezskuteczną decyzję o przeniesieniu funkcjonariusza służby celnej do pionu cywilnego. Może to być precedens w skali kraju.
TYGODNIK "PRZEGLĄD": NIECELNE DECYZJE
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie uznał za bezskuteczną decyzję o przeniesieniu funkcjonariusza służby celnej do pionu cywilnego. Może to być precedens w skali kraju.
Sejm bierze się za akcyzę. Państwo przejmie kontrolę nad uprawą suszu tytoniowego
Gazeta PrawnaKomisja Finansów Publicznych poparła w zmiany wymierzone w szarą strefę w obrocie suszem tytoniowym. Chodzi o nowelę ustawy o podatku akcyzowym, która wprowadza kolejne restrykcje w branży tytoniowej. Te dotkną m.in. rolników.
906 byłych i obecnych pracowników walczy ze skarbówką w sądach. Inne oblicze reformy ujawnił wiceminister
Prawie tysiąc byłych pracowników skarbówki walczy w sądach z Krajową Administracją Skarbową. Po reformie nie było dla nich miejsca, nie przyjęli nowych warunków pracy lub zostali pracownikami cywilnymi. I nie podoba im się to. - Przy tak ogromnej skali przedsięwzięcia, mogły wystąpić sytuacje budzące niezadowolenie - odpowiada Marian Banaś, wiceminister finansów i szef Krajowej Administracji Skarbowej. Rozprawy już się zaczęły.

Marian Banaś mistrzem w psuciu finansów publicznych
Szef Służby Celnej Minister Marian Banaś stał się niekwestionowanym mistrzem w dziedzinie psucia finansów publicznych . Na tym polu pokonał swojego największego rywala legendę MF „kata polskich przedsiębiorców” Jacka Kapicę .Człowieka, który w przeciągu 8 lat stał się generałem.
RZĄD WPROWADZA WYŻSZĄ AKCYZĘ TYLNYMI DRZWIAMI
InteriaAkcyza na samochody osobowe sprowadzane z zagranicy została zwiększona o 20 proc. Pomimo tego, że nie zmieniono stawek akcyzy. Jak to możliwe? Nowe przepisy wprowadzono tylnymi drzwiami, dając dodatkowo naczelnikom urzędów skarbowo-celnych możliwość interpretacji nowych wytycznych
Strona 1 z 178 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Krajowa Administracja Skarbowa - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie