AKCYZA
Strona Główna Download Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejPaździernik 20 2014 19:52:55
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Download
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
RóżneCheck PageRank
Celnik emeryt musi spłacić mundur
RzeczpospolitaPrawie tysiąc złotych 
za służbowe ubranie 
muszą zapłacić niektórzy funkcjonariusze, przechodząc na emeryturę.

Do redakcji „Rz" napisał celnik, który przed przejściem na emeryturę musiał na konto swojej izby wpłacić blisko 940 zł. Tyle wynosi wartość jego munduru, z którego i tak nie będzie mógł korzystać na emeryturze. To nieodosobniony przypadek.
Naczelnik przemyskiego Urzędu Celnego odwołany
Super Nowości

PRZEMYŚL. Standardowy ruch kadrowy, czy pokłosie śledztwa dziennikarzy Super Nowości ws. afery korupcyjnej na granicy?

Izba Celna w Przemyślu potwierdziła nieoficjalnie uzyskaną przez nas informację, że Bartosz Gruszecki, naczelnik przemyskiego Urzędu Celnego, został ostatnio odwołany ze swego stanowiska.

Afera na granicy. 19 osób zatrzymanych: celnicy i pogranicznicy
Gazeta Wyborcza19 osób, wśród nich dwóch pograniczników i dwóch celników, zatrzymali funkcjonariusze biura spraw wewnętrznych Komendy Głównej Straży Granicznej oraz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej - dowiedziała się "Wyborcza".
Niska akcyza tylko dla prawdziwego piwa
Gazeta PrawnaJeżeli przeważającym składnikiem napoju nie jest słód, tylko syrop glukozowy, to nie może być on preferencyjnie opodatkowany – wyjaśnił w wyroku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Kielcach
Kapica kazał celnikom blokować jednorękich bandytów. Naraża ich w ten sposób na procesy?
Gazeta PrawnaFunkcjonariusze uważają, że szef Służby Celnej Jacek Kapica naraża ich na procesy, nakazując blokowanie automatów do gier

Do czasu rozstrzygnięcia przez Trybunał Konstytucyjny, czy blokowanie jednorękich bandytów przez celników i uniemożliwianie czerpania zysków z działalności hazardowej poza kasynami ich właścicielom jest legalne, czy nie, celnicy, wykonując obowiązki służbowe, mogą narazić się na odpowiedzialność karną. Właściciele punktów hazardowych występują bowiem przeciwko nim na drogę sądową, argumentując, że nie mają prawa aresztować maszyn do gry.
Kolejna podwyżka akcyzy groźna dla budżetu
RzeczpospolitaPodniesienie akcyzy na wyroby tytoniowe o 4 proc., czyli o wysokość oczekiwanego wzrostu płac spowodowałoby w 2015 r. straty budżetu w kwocie 170 - 200 mln zł - wynika z raportu firmy doradczej PwC.
Skarbówka bardziej elektroniczna
RzeczpospolitaO funkcjach portalu dla podatników i zmianach w administracji podatkowej oraz Służbie Celnej mówi wiceminister finansów w rozmowie z Pawłem Rochowiczem.

Rz: Wiosną ma ruszyć internetowy portal 
do rozliczeń podatkowych. Co konkretnie umożliwi podatnikowi?
Prokuratura: Za mało na zarzuty dla Kapicy w aferze hazardowej
Gazeta PrawnaZa mało na zarzuty dla wiceministra Kapicy w aferze hazardowej. Tak sprawę przeniesienia śledztwa dotyczącego wiceszefa resortu finansów komentuje rzecznik Prokuratury Generalnej Mateusz Martyniuk. Portal TVN24 podał, że zarzuty wobec Jacka Kapicy "zniknęły", a prokurator prowadzący stracił tę sprawę.
Znikające zarzuty dla wiceministra Kapicy. Po interwencji Prokuratury Generalnej
TVN_24.pl Wiceminister finansów i szef służby celnej Jacek Kapica miał usłyszeć zarzut niedopełnienia obowiązków służbowych - ustalił portal tvn24.pl. Uchylono go jednak, zanim do tego doszło, a prokuratorowi, który prowadził sprawę, śledztwo zostało odebrane. Co więcej, zostało ono przeniesione do zupełnie innej prokuratury.
Znikające zarzuty dla Kapicy. Reakcja resortu finansów
TVN_24.pl Gdyby prokuratura przedstawiła zarzuty wiceministrowi finansów Jackowi Kapicy, ten natychmiast podałby się do dymisji - zapewniło w specjalnym komunikacie ministerstwo finansów. Ale dymisja wicemnistrowi nie grozi bo, jak ujawniliśmy, po interwencji Prokuratury Generalnej zarzuty wobec Kapicy uchylono, a całe śledztwo zostało odebrane prokuratorom.
Strona 1 z 153 1 2 3 4 > >>
Ostatnie Artykuły
Rzeczpospolita: Vat ...
STREFA KURSÓW - Dzie...
Alkohol płynął do Po...
Praworządny Kapica
Obietnice polityków ...

Dane Izb Celnych

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Służba Celna - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie